Synergie | OPERATOR PATISER | Zwevezele

OPERATOR PATISER

  • locatie:8750 Zwevezele
  • jobcategorie:Productie
  • Contracttype:interimjob met optie vast werk
  • werkregime:voltijds
  • werkervaring:1-2 jaar
  • Laatste aanpassing:
    18/11/2020 11:34
  • esti responsabil de pregatirea productiei pentru schimbul urmator
  • completarea raportului de schimb
  • instalarea masinilor din productie , esti responsabil de intregul proces de productie
  • esti responsabil de linia de productie
  • instastalare noilor produse, incepand cu parameti pana la schimarea foliei

Wat zoeken we?

  • experienta in productie, de preferat industria alimentara
  • ai simtul responsabilitatii
  • poti lucra in schimburi
  • ai ochi pentru calitate si siguranta la locul de munca

Wat bieden we?

  • sansa sa lucrezi intr-o productie complet automatizata
  • salariu mortivant
  • iti este oferit curs intern

Synergie International Recruitment

Hoefijzerlaan 17F
8000 Brugge
050 47 40 26international.recruitment@synergiejobs.be