SPRZEDAWCA SKLEP MIESNY

  • location:8000 BRUGGE
  • job category:Sales
  • Contracttype:interim job with option for permanent employment
  • Shift(s):Day job
  • labor regime:Full time
  • working experience:1-2 years
  • updated:
    02/05/2024 12:20

Job description

Szukasz pracy z atrakcyjnym pakietem wynagrodzeń i możliwością przyuczenia? W takim razie czytaj dalej!

Poszukujemy pracownika do sklepu mięsnego. Twoje obowiązki obejmują:

• Szukasz pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin.

• Obsługa klientów z uśmiechem.

• Zmywanie naczyń i przygotowywanie prostych potraw (sałatki itp.).

Company information

Firma, do której dołączysz, działa w branży mięsnej od 1978 roku.

Trafisz do działu mięsnego, znajdującego się w supermarkecie. W sklepie mięsnym i gastronomii nacisk kładziony jest na smak przeszłości. Najwyższa jakość i obsługa klienta są również kluczowe.

Firma posiada kilka oddziałów we Flandrii.

What are we looking for?

Mile widziane doświadczenie jako sprzedawca/sprzedawczyni w dziale mięsnym lub wędliniarskim.

• Możliwość płynnego przejścia do sklepu/masarni.

• Pozytywne nastawienie i pozytywny wygląd. Jesteś również przyjazny dla klienta.

• Zadowoleni klienci są dla Ciebie priorytetem.

• Praca w zespołole.

• Elastyczność w zakresie zadań i harmonogramu. Praca w soboty nie stanowi dla Ciebie problemu. Czasami pracujesz w niedzielę, jeśli sklep jest otwarty. W zamian masz jeden lub dwa dni wolne w tygodniu.

What do we offer?

Dlaczego warto wybrać tę firmę?

• Dołączysz do młodej i dynamicznej firmy.

• Praca w TOP-owym sklepie mięsnym.

• Duch zespołu jest dla nas ważny. Trafisz do zgranego zespołu.

• Istnieje możliwość nauki i szkolenia na hali produkcyjnej.

• Po udanym okresie przejściowym i pozytywnej ocenie otrzymasz stałą umowę z konkurencyjnym wynagrodzeniem uzupełnionym o benefity pozapłacowe.

• Szukasz stabilnej i bezpiecznej pracy.

Więc szukasz pracy, w której masz nieograniczone możliwości? W takim razie nie wahaj się aplikować!

File not allowed for upload